Login:       Hasło:
          Załóż nowe konto
   Start
   Aktualności
   O firmie
   Oferta
   Serwis
   System windykacyjny
   Pomoc
   Dokumenty
   Download
   Technologia naszej sieci
   Gry On-line
   FAQ
   KontaktDOWNLOAD / Bezpieczenstwo

Ad-aware SE Personal 1.05
Darmowe narzędzie, które skanuje pamięć, rejestr Windows i dyski twarde w poszukiwaniu aplikacji szpiegujących (ang. spyware). Tego typu elementy, naruszające naszą prywatność, najczęściej instalowane są wraz z programami adware, wyświetlającymi reklamy. Program jest darmowy dla użytkowników domowych.
Ad-aware SE Personal 1.05 PL
Spolszczenie do programu Ad-aware. Po zainstalowaniu spolszczenia uruchamiamy program, klikamy na przycisk oznaczony kołem zębatym, przechodzimy do menu Interface i z rozwijanej listy Language File wybieramy Polski. Zmiany zatwierdzamy klikając na Proceed.
Combofix
Darmowy program unieszkodliwiający trojany i inne komponenty szpiegujące, Jeden z najlepszych programów, antyszpiegowskich.
Deinstalator
Program przeznaczony jest do usuwania dialerów autorstwa firmy Dialer.pl - programów przekierowujących użytkowników korzystających z modemowych połączeń z internetem na płatne numery 0700.
HijackThis 1.99.1
Program skanuje rejestr Windows w poszukiwaniu wpisów zmodyfikowanych przez złośliwe skrypty (które zmieniają na przykład ustawienia przeglądarki Internet Explorer) i przywraca je do domyślnych wartości.
Kerio Personal Firewall 2.1.5
Aplikacja zapewniająca ochronę komputera przed włamaniami z internetu. Kerio monitoruje ruch sieciowy przychodzący oraz wychodzący z komputera - wszelka podejrzana aktywność na łączach jest blokowana. Prostota konfiguracji tego firewalla ułatwia początkującym użytkownikom zabezpieczenie swojego komputera. Program jest bezpłatny do użytku niekomercyjnego. Używanie programu w celach komercyjnych wiąże się z opłatą licencyjną w wysokości około 150 złotych za pojedyncze stanowisko.
Kerio Personal Firewall 2.1.5 PL
Spolszczenie do programu Kerio Personal Firewall. Przed uruchomieniem instalatora należy upewnić się, że anglojęzyczna wersja programu jest wyłączona (jego ikona nie może być widoczna w zasobniku systemowym).
SpyBot Search & Destroy 1.6
Znany program służący do usuwania z komputera komponentów szpiegujących typu spyware. Aplikacja skanuje system, po czym wyświetla listę wykrytych szpiegów, które na nasze życzenie może usunąć.
SpywareBlaster 3.2
Program narzędziowy zapobiegający zainstalowaniu w systemie bez wiedzy użytkownika oprogramowania szpiegującego. Skuteczność programu możemy zwiększać poprzez aktualizowanie jego baz z sygnaturami spyware-u przez internet.
StartPage_Guard
Niewielki program, który zabezpiecza ustawienia strony startowej w takich przeglądarkach jak Internet Explorer, MyIE 2 i Avant Browser. Chroni je w ten sposób przed podmianą przez różne złośliwe programy znajdujące się w internecie.
Sygate Personal Firewall 5.1
Jeden z bardziej rozbudowanych firewalli dostępnych na rynku. Sygate Personal Firewall PRO chroni system przed intruzami podczas łączenia się z internetem lub intranetem. Umożliwia przydzielanie praw dostępu do sieci różnym aplikacjom, monitoruje wszystkie wychodzące i przychodzące pakiety. Program można tak skonfigurować, aby w momencie uaktywnienia się wygaszacza ekranu blokował wszystkie połączenia sieciowe. Blokadę można uaktywnić także za pomocą jednego przycisku. Program jest darmowy dla zastosowań niekomercyjnych.
Worms Doors Cleaner
Prosty program, który zamyka "drzwi" robakom internetowym. Kliknij na napis Close lub Disable przy wszystkich czerwonych kropkach, a "drzwi" zostaną zamknięte dla robaków. Dzięki temu internet zaczyna działać normalnie, dając szansę na pobranie aktualizacji systemu.
ZoneAlarm Free 5.1
Darmowa i uproszczona wersja jednego z najbardziej popularnych firewalli, czyli programów zabezpieczających nasz komputer przed włamaniami z internetu. ZoneAlarm nie wymaga konfiguracji, jest gotowy do pracy zaraz po zainstalowaniu. Na życzenie użytkownika potrafi natychmiast zablokować wszystkie porty i przechodząc w tryb Stealth, sprawia, że komputer staje się niewidoczny dla innych użytkowników internetu
xp-AntiSpy 3.9-1
Program umożliwia wyłączenie pewnych funkcji wbudowanych w system Windows XP. Aplikacja pozwala zablokować wyświetlanie chmurek z poradami lub komunikatami, odinstalować Messengera uruchamiającego się z Outlook Express, a także niektóre usługi systemu, na przykład automatyczne aktualizacje, raportowanie błędów oraz zaplanowane zadania. status: ZG


Copyright (c) by INTER PC. Wszelkie prawa zastrzeżone.    
Start | Aktualności | O firmie | Oferta | Telewizja | Serwis | System windykacyjny| Pomoc Dokumenty | Download | Technologia naszj sieci | FAQ | Kontakt