Login:       Hasło:
          Załóż nowe konto
   Start
   Aktualności
   O firmie
   Oferta
   Serwis
   System windykacyjny
   Pomoc
   Dokumenty
   Download
   Technologia naszej sieci
   Gry On-line
   FAQ
   KontaktDOWNLOAD / Sterowniki

CatalystME98
Sterowniki do kart graficznych opartych na układach firmy ATi z serii Radeon (7x00, 8x00, 9x00). Wersja przeznaczona do instalacji w Windows 98/Me.
CatalystXP2000
Sterowniki do kart graficznych opartych na układach firmy ATi z serii Radeon (7x00, 8x00, 9x00). Wersja przeznaczona do instalacji w Windows 2000/ XP.
ForceASPI
Program usuwa wadliwie działające sterowniki ASPI z systemów Windows, po czym instaluje ich nową wersję. Użycie narzędzia ForceASPI jest zalecane wtedy, gdy w komputerze występują problemy z obsługą napędów CD\DVD-ROM, a także nagrywarek. Błędy sterowników ASPI mogą być zgłaszane przez niektóre programy służące do zgrywania ścieżek muzycznych z płyt audio lub przez aplikacje do nagrywania płyt.
IntelAA
Pakiet specjalnie optymalizowanych sterowników do kontrolera dysku twardego firmy Intel. Powiększony bufor pamięci i odczyt danych z wyprzedzeniem przyspiesza pracę systemu operacyjnego i aplikacji. Wersja dla Windows 98/ME/2000/XP.
IntelCI
Pakiet dla płyt głównych wyposażonych w chipsety firmy Intel, uaktualniający znajdujące się w systemie pliki INF. Ma to wpływ na urządzenia podłączone do slotów PCI, AGP, kontrolera IDE, a także portów USB. Pakiet uaktualnia także pliki odpowiedzialne za poprawne rozpoznanie w Menedżerze urządzeń elementów chipsetów firmy Intel. Wersja przeznaczona do instalacji w systemie Windows 98 SE/Me/2000/XP.
Karta Sieciowa VIA
Nowe sterowniki do kart sieciowych opartych na chipie VIA dla wszystkich systemow Windows.
Realtek RTL8139
Sterowniki dla karty sieciowej opartej na chipset Realtek RTL8139 (standartowo instalowna przez naszą firmę)
Via4in1
Czteropak ze sterownikami do płyt głównych z chipsetami firmy VIA. Plik ten uaktualnia między innymi sterowniki do kontrolera AGP, kontrolera IDE, dzielenia przerwań IRQ oraz usprawnia współpracę z chipsetem płyt produkowanych przez VIA. Instalator jest inteligentny - automatycznie wykrywa wersję systemu operacyjnego i instaluje tylko te sterowniki, które są potrzebne.
nForce_XP
Pakiet sterowników do płyt głównych opartych na układach nForce/nForce2 firmy NVIDIA. Archiwum zawiera między innymi pliki sterowników i programy użytkowe do zintegrowanego układu dźwiękowego, sterownik do zintegrowanej karty sieciowej, oprogramowanie dla kontrolera dysków oraz sterowniki do karty graficznej.
nVidia_Me_9x
Sterowniki do kart graficznych opartych na układach firmy NVIDIA: TNT2, GeForce 256, GeForce2, GeForce3, GeForce4, GeForce FX. Wersja przeznaczona do instalacji w Windows 95/98/Me
nVidia_XP_2000
Sterowniki do kart graficznych opartych na układach firmy NVIDIA: TNT2, GeForce 256, GeForce2, GeForce3, GeForce4, GeForce FX. Wersja przeznaczona do instalacji w Windows 2000/XP.


Copyright (c) by INTER PC. Wszelkie prawa zastrzeżone.    
Start | Aktualności | O firmie | Oferta | Telewizja | Serwis | System windykacyjny| Pomoc Dokumenty | Download | Technologia naszj sieci | FAQ | Kontakt