KANAŁY ELEVEN SPORT 06-09-2017

Niezmiernie nam miło poinformować Państwa, że do naszej oferty TELEWIZYJNEJ dołączyły najbardziej oczekiwane trzy kanały: ELEVEN, ELEVEN Sport oraz ELEVEN Extra.

Wychodząc Państwu na przeciw przygotowaliśmy promocję ! Podpisując umowę na okres 12 miesięcy od 1 grudnia (koszt pakietu 14.99zł) - do 30 listopada oglądaj programy CAŁKOWICIE ZA DARMO

Programy te również są w ofercie bezterminowej, koszt pakietu ELEVEN wynosi 24.99zł

Eleven nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem

Na platformie ELEVEN można zobaczyć transmisje z najlepszych europejskich rozgrywek piłki nożnej: hiszpańskiej LA Liga, włoskiej Serie A TIM, francuskiej Ligue 1, szkockiej belgijskiej oraz od września tylko i wyłącznie na kanałach ELEVEN niemieska Bundesliga i nie tylko!

Eleven Sport – to kanał poświęcony na transmisję wielkich wydarzeń sportowych, należą do nich między innymi: Liga mistrzów piłkarzy i piłkarek ręcznych, wyścigi FORMUŁY 1, futbol amerykański NFL, mecze żużlowe British Speedway Elite League, koszykarska Lega Basket Serie A, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250,oraz mecze piłki nożnej, które nie mieszczą się w ramówce Eleven

ELEVEN Extra to trzeci kanał który zaweira jeszcze więcej sportu najwyższej klasy. Eleven Extra jak wszystkie kanały nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD z polskim komentarzem !