O nas

Witamy na stronie internetowej sieci INTER-PC.

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości usług szerokopasmowego dostępu do sieci internet w najlepszych cenach. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów oraz wywiązywanie się z oczekiwań, jakie stawia nam coraz szersze grono abonentów.

Pomysł założenia firmy Inter-Pc powstał na początku 2000 roku. Głównym celem działania miała być budowa osiedlowych sieci komputerowych wraz z tanim dostępem do Internetu.

W dniu 19 lipca 2000 r. firma Inter-Pc została wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Bytomiu.

We wrześniu 2000 r. firma uzyskała zgodę na budowę sieci internetowej na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Nasz Dom” w Bytomiu. Pierwsze umowy z klientami zostały podpisane w listopadzie 2000 roku.

29 stycznia 2001r. otrzymaliśmy koncesję na świadczenie usług telekomunikacyjnych wraz z zezwoleniem na zakładanie i używanie urządzeń i sieci telekomunikacyjnej, wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Telekomunikacji w Warszawie.

W lipcu 2002 r. Zakład Budynków Miejskich Sp. z o.o. w Bytomiu wydał zgodę na budowę sieci internetowej we własnych zasobach mieszkaniowych.

Od dwóch lat czynnie włączamy się w działalność społeczno-wychowawczą wspomagając organizowane przez Spółdzielnię i Rady Osiedla imprezy okolicznościowe.